CHOCOLATE IS GOD’S APOLOGY FOR BROCCOLI

BİZ KİMİZ?

URLA ÇİKOLATACISI

Afrika’dan gelen özel kakao çekirdeklerinin, macera dolu yolculuğunu devam ettirdiğimiz çikolata evimizde lezzet dolu bir macera sizleri bekliyor. Her bir ısırıkta damaktan başlayarak vücudunuzu saracak mutluluğun da sıcak bir kahvenin buharının da sorumlusu bizleriz. Kendinizi ya da sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her an için kapılarımız açtık, sevgiyle sizleri bekliyoruz.

İLETİŞİM
URLA ÇİKOLATACISI

BÜYÜLÜ DÜNYAMIZA MERHABA DEYİN

Çikolatanın büyülü dünyasında truflarla, rozchelarla ve bolca kakao tozuyla yaptığımız sihri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Unutmayın çikolata yiyebildiğiniz bir mutluluk çeşididir ve ihtiyaç duyduğunuz her bir an için büyülü dünyamızda hazırlık yapıyor olacağız..

URLA ÇİKOLATACISI

ANILARIMIZA ŞAHİTLİK EDİN

Özel reçeteler ve orijinal Belçika çikolatasıyla hazırladığımız çikolatalarımızda; her damağa hitap edecek 42 çikolata çeşidimiz ve her bir bardakta içinizi ısıtacağınız kahvelerimiz için Urla Sanat Sokağı’nın hemen girişindeyiz. 

Hikayemizi bir de atölyemizde dinleyin, anılarımıza şahitlik edin isteriz.

EKİBİMİZ

urun foto

Berna AYDIN
Çikolata Şefi

Akdeniz Üniversitesi’nde Gastronomi ve Mutfak Sanatları okuyarak başladığım kakao kokan bu macerada, insanları lezzetli tariflerime ortak ederek mutlulukları için çok çalıştım.

Yurt içi ve dışında edindiğim tecrübelerimi artık Urla’da sizlerle paylaşacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım.  İnanıyorum ki zorlu geçen bir haftanın son gününe, dinlenen bir müziğin hoş tınısına ya da can sıkan bir konunun buğusuna yakışacak en güzel şey çikolatadır. Bu yüzden ben ev yapımı çikolatalarım ve Mimsi’nin özel tatlarıyla sevgiyi paylaşmaya hazırım.

Peki ya siz ?

urun foto

Buğra Kural
İşletmeci

2006 yılında İstanbul’da başladığım profesyonel iş hayatımı Şekerbank, Garanti Bankası ve  Zorlu Holding ile 2018 yılına kadar aralıksız olarak sürdürdüm. Sıraladığım şirketin çeşitli departmanlarında yöneticilik deneyimim ardından profesyonel iş hayatını bırakıp tutkuma döndüm. Profesyonel hayatta edindiğim pazarlama, satış ve mali işler tecrübelerimi Urla Çikolatacısının tüm paydaşlarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum.
En büyük olmak için değil en iyisi olmak için çıktığımız maceramızda bizi yalnız bırakmayan çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza sonsuz teşekkürler..